Pages

16 Ekim 2020 Cuma

KAHVE ZAMANI NASIL BİRİ:)

Ahanda aynen böyle ahahaa :):)

Pek selamlar okuyucuğum nasılsınız..

Ben nasıl olayım bir Cuma akşamı önümde bir tabak cips ve cipsin hertürlüsü Beyoğlu Reyhan gazozum var..İzlenecek birşey yok yada canım istemedi sanırım..Yazmak istedim..sene Bindokuzyüüüzzz kore savaşları ahahah sene 1993 den itibaren say 16 yıl birdiği,n günlüğe yazdım hep..Ah ne değerliydi ve kimse bilmez..Yada kimseye durup duruken baaak benim günlüğüm var demedim belki ondandır..Hep yazdım düşünsene 16 yıl..Sonra kendini bir gün çöpün içinde buldu..Bu kadar değerli olan günlük sanki o gün anlamını yitirdi ve kendini çöpte buldu..Sonrasında dayanamadım blog açtım..Çok blog kapadım açtım..öyle gerekti..Ama şimdi bu mekandayım ve çok mutluyum..Tuhaftır bendeki yazma isteği çok mutlu olduğum anlarda olmaz..Yani yazıyorsam bilinki sebebi var ahahahaaa Gencenaya bağlıyacağım şimdi az kaldı...Şartlar ne olursa olsun tasvip ediyim ya da etmiyim yazmak beni rahatlatıyor..Ordan burdan şurdan aklıma ne gelirse..Yeni insanlar tanımak keşfetmekte öyle...Çoook değerli blogger arkadaşım var ve yine çok memnunum..Cipsim bitti..Azıcık daha alayım..Yaa bide bişey dicem bu cips paketlerinin yarısından fazlası niye boş azizim..Bi söyle bana hele..Kocaman paketi bi açıyosun aaa cips yok..Ama bu kandırıkçılık değil de nedir..Bak tam şu an dağıldım ne diyordum yahu..

Hee kahve Zamanı :):) Öncelikle kahveyi çok sever..sabah ve öğleden sonra olmak üzere..Sunumu hele hele hoş olursa bayılır..Sessiz biridir Kahve Zamanı..Pek konuşmaz..Mikemmel huyları vardır ahahaa tabikide değil..Masum değiliz hiçbirimiz evet dağıldım..Sonra tekrar yazarım :):)
 

8 yorum:

bücürükveben dedi ki...

Cips paketlerine hava basıyorlarmış diye duydum.
Dediğin gibi kocaman paket açınca yarısı yok. Kahve güzeldir bende kemik erimesi var diye pek içemiyorum yoksa çok severim. Hanigimiz mükemmeliz ki? :)

deeptone dedi ki...

:) beyoğlu gazozu her türü çok iyi. reyhanlı da ueni çıkanlardan eveet. zencefil de çok iyiii :)

KAHVE ZAMANI dedi ki...

Bücürük ama haksızlık değilmi yaaa:):)

KAHVE ZAMANI dedi ki...

Diip bu içtiğim gül aromalı..gül reçeli yer gibi ..kızım beğenmedi mesela..

kadriye dedi ki...

Aaaa günlüğüne çöpe atmana çok üzüldüm. Nasıl kıydın? O senin kişisel tarihindi, cips paketleri hakkında ben de öyle düşünüyorum bu arada :)) cevabı bulursan yaz lütfen

KAHVE ZAMANI dedi ki...

O anda içine yazdıklarımın ne kadar sahipsiz olduğunu düşündüm ve attım..üzgündüm o an..pişman olmadım ama:):)

Handan dedi ki...

Ben tüm iyi niyetimle cipsler içinde parça pinçik olmasın diye bastıklarını düşünüyorum. Sonuçta gramajı belli, hava ekstra bir şey katmıyor ona.

Yaaa çok uzak kaldık, balkonumda kahve içseydik bi gün.

KAHVE ZAMANI dedi ki...

Handancım yo yo yo kandırdılar beni :):) iyi niyetimi suistimal ettiler ahahaghhh:):)valla kesin bi ara bi kahve iyi giderdi özledim

Yorum Gönderme